top of page
Ласкаво просимо на сайт

Вітаю Вас на сайті вчителя фізики, інформатики, астрономії та природознавства
Осокорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Голівця Юрія Станіславовича
      
   Сайт створений для усіх, хто цікавиться фізикою, астрономією, інформатикою та природознавством.  
   
      
          

Видатні дати
4 жовтня

Знаменитые "Бип! Бип! Бип!" 60 лет назад ознаменовали вступление человечества в новую эру - космическую. Металлический шар с четырьмя антеннами был выведен на орбиту Земли, наука торжествовала, а приникшие к приемникам радиолюбители всего мира уже смело представляли себе цветущие на Марсе яблони. 

12 квітня

 Всесвiтнiй день авiацiї i космонавтики. Вiдзначається щорiчно у цей день за рiшенням Мiжнародної авiацiйної федерацiї. У 1961 році космонавт Юрій Гагарін здійснив перший в історії людства політ навколо Землі на космічному кораблі Восток (108 хв.).

КОНТАКТНА
 іНФОРМАЦіЯ

адреса:                     Осокорівка

          Нововоронцовський р-н

                           Херсонська обл

e-mail: osokory_school@ukr.net

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Сьогодні 

Є дивне свято на Землі - воно присвячене Дню народження мобільного телефону, а відзначається навесні. Цікаво буде дізнатися, що у нього є своя історія, яка налічує майже чотири десятиліття. 3 квітня 1973 року інженер компанії Motorola Мартін Купер вперше набрав номер і подзвонив в офіс компанії з першого мобільного телефону Motorola DynaTAC 8000X, який важив цілих 2,5 кілограма. З тих самих пір людство почало жити інакше, тому що з'явилася можливість зв'язатися з абонентом практично миттєво, незалежно від місця знаходження. 

21 червня 

У Полтаві в сім'ї подружжя Шаргей народився майбутній геній космонавтики - син Олександр. Проте всьому світові він відомий як Кондратюк Юрій Васильович.

   Сьогодні світ відзначає день народження штрих-коду.

   Штрих-код — спосіб запису даних, зручний для зчитування машиною. Частіше зустрічається штрих-код, записаний за допомогою смуг різної товщини, який містить інформацію про товар.

   Також існують штрихові коди, складені з крапок, квадратів та інших геометричних фігур, які легко розпізнаються машиною.

Використовуються не лише у торгівлі для ідентифікації товару, а й на квитках, документах, авто, у дослідженнях вченими тощо.

bottom of page